Збірна України U-20 виграла групу та вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи

Збірна України здобула перемогу над Косово (67:50) в своєму заключному матчі групового раунду чемпіонату Європи (Дивізіон В). В паралельному матчі групи С збірна Угорщини перемогла Швецію (80:72), в результаті чого Україна, Угорщина та Швеція завершили груповий раунд із однаковим показником — чотирма перемогами та однією поразкою.

За рахунок кращої різниці в очних зустрічах цих трьох команд збірна України посіла перше місце в групі, ставши переможцем групи С.

В чвертьфіналі чемпіонату Європи наша команда зіграє проти збірної Грузії, яка посіла друге місце в групі D. Матч відбудеться в п’ятницю, 19 липня о 15:30, в румунському Пітешті.

Грузини подолали груповий раунд, здобувши перемоги над Албанією (97:71), Болгарією (88:84) та Естонією (97:60), а також зазнавши однієї поразки в матчі проти господарів турніру румунів (76:86).

Переможець пари Україна — Грузія в півфіналі зіграє проти переможця пари Нідерланди — Словаччина. В інших чвертьфіналах зіграють Румунія та Угорщина, а Фінляндія протистоятиме Португалії.