Збірна України U-20 перемогла Нідерланди та вийшла у фінал молодіжного Євробаскету-2024

Крім цього, команда Валерія Плеханова повернулася в елітний дивізіон A

Сборная Украины по баскетболу U-20, fbu.ua

Збірна України U-20 обіграла Нідерланди (70:58) у півфіналі молодіжного Євробаскету-2024 у Дивізіоні B.

Перша чверть для синьо-жовтих вийшла невдалою – по її закінчення вони поступалися супернику шістьма очками. Але це чудово розпалило команду Валерія Плеханова, яка по ходу другої чверті змогла надолужити втрачене, а на велику перерву пішла з мінімальною перевагою в один пункт.

Третя і четверта чверті пройшли під абсолютним контролем України, яка досягла більш ніж заслуженого виходу у фінал турніру. Також завдяки сьогоднішній перемозі синьо-жовті гарантували собі місце у дивізіоні А у наступному році.

У фінальному матчі молодіжного Євробаскету-2024 на Україну очікує зустріч із Румунією, яка сьогодні здолала Фінляндію. Фінальний поєдинок відбудеться завтра, 21 липня.

• Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Дивізіон В. Півфінал

Нідерланди U-20 – Україна U-20 – 58:70 (20:14, 13:20, 11:17, 14:19)

Україна: Холод (17 + 6 підбирань + 2 перехоплення), Скутєльнік (16 – 5 втрат), Ніколайчук (4), Колаволе (3 + 2 перехоплення), Сипало (2 + 11 підбирання + 4 передачі) – старт, Карасьов (7 + 7 підбирань), Величко (6 + 3 передачі), Новіков (6), Кличко (4), Кабанов (2), Чорногрицький (0).