Ворскла обіграла Ференцварош і вийшла до другого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

Женская команда Ворсклы. Фото — vorskla.com.ua

Ворскла пробилася до другого етапу кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів-2024/25 завдяки перемозі над Ференцварошем у непростому виїзному протистоянні – 2:0.

Матч проходив у Будапешті. Це був фінал першого раунду відбору, куди полтавчанки пробилися після розгромної перемоги над СФК Ригою (5:0), а їхні угорські суперниці взяли гору над естонською Флорою.

Українській команді вдалося відкрити рахунок наприкінці півгодини гри – забитим м’ячем відзначилася Катерина Корсун (це вже її третій гол у двох матчах євросезону) з передачі Роксолани Кравчук.

Після перерви господині додали, але їхній атакувальний запал стримало вилучення естонки Влади Кубасової на 67-й хвилині. Наприкінці запеклого поєдинку (10 жовтих карток, дві з яких перетворилися на червоні) Ворскла подвоїла рахунок – зробила це вже сама Кравчук з асисту Вікторії Радіонової.

Здобувши дві сухі перемоги, полтавська команда пробилася до другого кола відбору (матчі цієї стадії пройдуть 18-19 та 25-26 вересня), який і визначить усіх учасників групового етапу жіночої ЛЧ 2024/25.

Нагадаємо, із цьогорічного розіграшу жіночої ЛЧ уже встиг вилетіти ЖФК Колос. Українки спершу програли Аяксу в овертаймі (1:4), а потім драматично поступився Брондбю (1:2).