Сергій Баніт загинув під час виконання військового завдання 24 жовтня біля села Степок Сумської області. Олександр Ступак під час боїв поблизу села Берестове Куп’янського району отримав важке вибухове поранення, що виявилося несумісним із життям.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Сергій Баніт добровільно став на захист Батьківщини у перші дні повномасштабного ворожого вторгнення. Воював із позивним «Бандіт» спочатку у лавах 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, а згодом як службовець 8-го окремого батальйону роти охорони був прикомандирований до 129-ї окремої бригади територіальної оборони. Загинув молодший сержант Сергій Баніт під час виконання військового завдання 24 жовтня біля села Степок Сумської області. Життя оборонця обірвалося у 37 років. З війни на Сергія чекали дружина, двійко дітей, батьки та сестра…
Народився Сергій Баніт 2 лютого 1987 року у Вінниці. Після 26-ї загальноосвітньої середньої школи закінчив Вінницький транспортний коледж. А пізніше здобув також диплом Харківської державної академії залізничного транспорту. Десять років, допоки не започаткував власну справу, працював майстром колії Вінницької дистанції.
Церемонія прощання із Сергієм Банітом розпочнеться сьогодні о 10:00 за адресою: 4-й проїзд І. Пулюя, 15. Відспівають воїна о 12:00 у церкві, що знаходиться у Вінницьких Хуторах (поблизу лісу). Поховають Захисника о 13:30 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Олександр Ступак мобілізувався до війська цьогоріч улітку. Після бойового вишколу воював на посаді стрільця-снайпера у 77-й окремій аеромобільній бригаді, де отримав позивний «Ангел». Захищав Батьківщину на харківському напрямку війни. В одному із таких боїв поблизу села Берестове Куп’янського району отримав важке вибухове поранення, що виявилося несумісним із життям. Воїн відійшов у вічність 22 жовтня. Йому було 38 років.
Народився Олександр Ступак 17 жовтня 1986 року у Вінниці. Після навчання у 13-й загальноосвітній середній школі здобув робітничий фах у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5. У цивільному житті працював на приватному підприємстві з виготовлення тротуарної плитки. Був батьком двох дітей – десяти та восьми років.
Церемонія прощання з Олександром Ступаком розпочнеться об 11:00 за адресою: вул. Лебединського, 5. А о 12:00 панахиду за воїном відслужать у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. Чин поховання оборонця відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!