Це вже 19 подібний Центр, спрямований на соціальну адаптацію ветеранів, який діє в Україні
Заступник міністра Мінветеранів Максим Кушнір сказав на відкритті Центру: «Цей проєкт дає можливість ветеранам, ветеранкам та членам їхніх родин задовільнити свої освітні потреби. Отримати професію, пройти перекваліфікацію. Тут буде діяти індивідуальний підхід. І нам важливий показник – працевлаштованість ветеранів. Також саме на базі Центрів буде йти підготовка фахівців супроводу ветерана, які в подальшому будуть працювати в громадах».
Володимир Смоланка, ректор УжНУ, в свою чергу зазначив, що дуже важливо, щоби спеціальності, які ветерани отримують в рамках підвищення кваліфікації чи перекваліфікації в Центрі, були затребувані на ринку праці. Це забезпечить плавну реінтеграцію ветеранів в цивільне суспільство.
«Такі центри зараз актуальні насамперед для повернення та інтеграції ветеранів знову до цивільного життя. Чимало військових зараз перебувають ніби на паузі. Маю сподівання, що Центр стане тією “кнопкою”, котра допоможе розблокувати амбіції та плани представників ветеранської спільноти» – поділився думками учасник російсько-української війни Юлій Микула, який боронив країну від ворога в 2015 році і з початку повномасштабної вторгнення брав участь в боях в лавах 25-й повітрянодесантної бригади, а зраз продовжує службу в Ужгородському РТЦК та СП
Центр ветеранського розвитку буде діяти на базі факультету суспільних наук Ужгородського національного університету.
Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП