ЗС РФ вдарили по місту авіабомбою, внаслідок чого постраждав гаражний кооператив. У Києві ж зафіксовано падіння уламків.
Related video
У ніч на 14 вересня російські війська провели масову атаку БПЛА на українські міста. Так, про перші безпілотники, які зайшли в повітряний простір України, у ЗСУ повідомили ще о 22:49 вечора 13 вересня.
Тривогу було оголошено в Сумській, Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Полтавській, Миколаївській, Херсонській та інших областях. Було зафіксовано пуски авіабомб у Сумській області. О 00:10 ночі безпілотники помітили на сході Київської області.
Повітряна тривога в Україні
О 01:30 ночі кореспондент Фокуса повідомив про вибухи в Одесі. О 01:47 ночі тривогу також було оголошено в Києві. Уже о 01:55 ночі мер столиці Віталій Кличко заявив, що в країні працюють сили ППО.
Пізніше Кличко написав у себе в Telegram, що в Оболонському районі столиці уламки БПЛА впали на територію комунального підприємства. Пожежі не було зафіксовано. Також падіння уламків підтвердили в Київській міській військовій адміністрації.
«У передмісті Києва працювала протиповітряна оборона. Зафіксовано падіння уламків на межі міста та області за межами житлової забудови. Інформація про постраждалих або руйнування не надходила», — ідеться в повідомленні.
О 04:00 ранку Повітряні сили ЗСУ повідомили, що ворожі БПЛА були помічені в Кіровоградській, Чернігівській, Житомирській, а також на кордоні Вінницької та Хмельницької областей.
Удар по Харкову
О 05:06 ранку мер Харкова Ігор Терехов написав у себе в Telegram, що російські окупанти вдарили керованою авіабомбою по місту.
«Попередньо маємо інформацію про приліт по Холодногірському району. Інформація про постраждалих і руйнування уточнюється», — написав він.
Уже о 6 ранку він заявив, що від обстрілу постраждав гаражний кооператив.
При цьому відбій повітряної тривоги у зв’язку з активністю ворожих БПЛА було оголошено тільки о 06:55 ранку.
Нагадаємо, колишній спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов і військовий експерт Олексій Гетьман заявили, що ЗС РФ зосередилися на трьох напрямках на фронті. Так, восени може стабілізуватися лінія фронту. Так, це може статися через вичерпання ресурсів і погіршення погодних умов.