Syngenta щороку інвестує $1.3 млрд у наукові розробки та дослідження

Syngenta щороку інвестує $1.3 млрд у наукові розробки та дослідження

Створення нових препаратів для сільськогосподарських культур може тривати від 9 до 12 років, незалежно від того, йдеться про синтетичні чи біологічні засоби захисту. Один із провідних гравців у сфері агротехнологій — швейцарська агротехнологічна компанія Syngenta — докладає значних зусиль для того, щоб прискорити цей процес. 

Про це йдеться у матеріалі AgroPortal.ua «Як зароджуються інновації у сільському господарстві: від молекули до поля».

Зокрема зазначається: щороку Syngenta інвестує близько $1.3 млрд у дослідження та розробки. З 2020 року компанія також взяла на себе зобов’язання щороку інвестувати $2 млрд протягом 5 років для підвищення продуктивності сільського господарства у стійкий та відповідальний спосіб, додатково до регулярних щорічних інвестицій в R&D.

Рівень інвестицій в інфраструктуру, персонал, інноваційні продукти та послуги робить компанію одним із лідерів у цій сфері. Завдяки таким інвестиціям та науковим досягненням українські аграрії отримують доступ до найсучасніших технологій, які допомагають підвищити врожайність і забезпечують стійкий розвиток сільського господарства навіть у складних умовах.

«Темпи розвитку інновацій у нашій галузі зростають, і ми прагнемо бути на передовій у розробці сталих ефективних рішень, які допоможуть агровиробникам бути продуктивнішими сьогодні та наступними роками. Ми суттєво збільшуємо інвестиції в дослідження та науку, використовуючи такі сучасні технології як штучний інтелект, машинне навчання, аналітику великих даних, щоб виводити інновації на ринок швидше. Цього потребують фермери у будь-якій географії світу з огляду на економічно-виробничі фактори, зміни клімату і тиск інвазійних видів. Але для ефективного прискорення виведення новацій потрібні консолідовані зусилля індустрії і виважена регуляторна політика», — зазначає виконавчий віцепрезидент з питань сталого розвитку та корпоративних відносин Syngenta Александра Бранд.

Окрім цього, Syngenta активно працює над тим, щоб агровиробники отримували не лише високоякісні засоби захисту рослин та насіння, але й інноваційні технологічні рішення.

«Наше завдання — запропонувати і максимально відкрити доступ до провідних цифрових технологій і агрорішень, які дозволяють фермеру керувати господарством у декілька кліків у режимі реального часу — де б він не був, за будь яких обставин. Найяскравіший приклад — система Cropwise Operations, яка надає фермерам широкий спектр інструментів та послуг, адаптованих до їхніх конкретних потреб, на одній платформі, з’єднуючи всі точки — від плану до виконання, від посіву до збору врожаю, від діагностики рослин до обробки. Близько 9 млн га в Україні повністю або частково охоплені системою», — додає директор з інформаційних та цифрових технологій Фероз Шейх.

При цьому Syngenta також впроваджує нові технології для моніторингу стану ґрунту, адже його здоров’я має фундаментальне значення для сталого ведення сільського господарства.

«Інноваційне рішення Interra®Scan — це перша «служба здоров’я ґрунту» від Syngenta, яка пропонує нову технологію для створення карт вмісту поживних речовин, вуглецю і текстури ґрунту з високою роздільною здатністю, дозволяючи фермерам точно визначати стан ґрунту та, відповідно, необхідність його оздоровлення. Ця технологія надає можливість зазирнути всередину, копнути глибше, діагностувати ділянки , що потребують особливої уваги в межах одного поля, адже воно неоднорідне. Чому ми робимо такий акцент на цій технології? З землі все починається. Наскільки здоровий ґрунт, настільки потенційно може бути кращим урожай», — зазначає директор регіону Східна Європа з питань агрорішень та комерційної ефективності в Європі Syngenta Ceрджіо Стайку.

Компанія переконана, що постійний пошук інновацій та їх впровадження в сфері агротехнологій і цифрових рішень вже стали невід’ємною частиною сучасного агробізнесу. 

Новини України