Сумські скороходи виграли чемпіонат України

19 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді, а також командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР.

За першість на своїх дистанціях змагались 112 атлетів та атлеток із 11 регіонів країни.

Серед чоловіків першість на 35 км здобув місцевий скороход Іван Банзерук (2:32.09 год). А далі — сумчани: другим з особистим рекордом став Сергій Світличний (2:32.35 год), а третім – Ігор Главан (2:34.50 год). Серед молоді маємо дві медалі: чемпіоном став Микола Рущак (2:34:54), срібним призером — Єгор Шелест (2:47:11). З такими результатами сумчани виграли у командній першості.

На інших дистанціях маємо ще низку здобутків:

2 — Іван Скріннік на 3 км;

2 — Дарина Ющенко на 5 км;

3 — Роман Чирва на 3 км;

3 — Сергій Лазоренко на 5 км.

Серед спортшкіл сумчани посіли третє місце. Сумська обласна ДЮСШ виграла командну першість.