“Прикарпаття” та “Пробій” зіграли свої матчі у нічию, а “Ревера 1908” поступилася супернику

7 серпня прикарпатські команди зіграли виїзні матчі у своїх лігах, “Прикарпаття” у Першій, а “Пробій” та “Ревера 1908” – у Другій. Два матчі завершилися нічиєю, а ще один мінімальним програшем.

Про це інформує “Галка”.

Франківська команда втретє поспіль зіграла внічию з “Поділлям”. Цього разу перший тайм у Хмельницькому видався “сухим”, а після перерви глядачі стали свідками чотирьох голів, три з яких були забиті з пенальті.

Відкрив рахунок Шаврін, який втік у контратаку і ударом під поперечину вивів господарів вперед – 1:0. Втім, вже у наступній атаці Цюцюра заробив 11-метровий і сам його реалізував – 1:1. За кілька хвилин Веремієнко зіграв рукою після навісу з кутового, арбітр призначив другий пенальті, який знову реалізував капітан “Прикарпаття”, оформивши дубль – 1:2.

Однак втримати переможний рахунок “Прикарпаття” не зуміло. На 88-й хвилині рефері втретє вказав на 11-метрову позначку, і Шаврін з пенальті врятував “Поділля” – 2:2. Наступної середи, 11 вересня, франківці прийматимуть “Ниву” з Тернополя (поч. 14:30).

Народна команда “Пробій” розписала мирову в Ужгороді. Господарі матчу першими вийшли вперед, на 10 хвилині забив Антоній Емере. Голом за городенківську команду відзначився Богдан Оринчак на 28 хвилині. Нагадаємо, що “Пробій” ще жодного разу не програвав у цьому сезоні та очолює турнірну таблицю Другої Ліги.

Франківська “Ревера 1908” гостювала у львівської команди «Рух-2». Якщо перший тайм завершився безгольовою нічиєю, то вже друга 45-ти хвилинка видалась насиченою на голи. Двома мʼячами зуміли відзначитись львівʼяни. Відтак, на 63-й хвилині гри свій момент зумів реалізувати Євген Данилюк.