Порту зробив суперкамбек проти Спортинга у матчі за Суперкубок Португалії

Порту — обладатель Суперкубка Португалии-2024. Фото — Getty Images

Поєдинок за Суперкубок Португалії-2024 ознаменувався розкішним сюжетом та приніс Порту надвольову перемогу над Спортингом – 4:3.

Леви шокували суперника потужним початком, забивши двічі на дев’яту хвилину. Спочатку Педру Гонсалвеш після розіграшу кутового знайшов навісом голову Гонсалу Інасіу, а за три хвилини забив сам після сольного проходу Віктора Дьокереша.

У середині тайму рахунок став великим. Дьокереш оформив другий асист, а 17-річний вінгер Джованні Кенда забив дебютний гол у своєму першому матчі на дорослому рівні.

Повернутися в гру супернику допоміг новачок Спортинга, бельгійський захисник Зено Дебаст – після його кікса Галено вискочив віч-на-віч із воротарем і спокійно реалізував момент.

У середині другого тайму Дракони завдали подвійного удару. Ніко Гонсалес технічно розібрався в оточенні трьох захисників, і відразу Галено зробив дубль, забивши в упор після прострілу Стівена Еуштакіу.

Порту міг виривати вольову перемогу ще в основний час, але Владан Ковачевич (ще один новачок, екс-одноклубник українця Владислава Кочергіна по польському Ракуву) незбагненним чином врятував після удару Франа Наварро з кількох метрів.

Розв’язка настала в овертаймі. Дальньому удару Івана Гайме допоміг рикошет, і м’яч опустився за комір боснійському воротареві.

Це був перший матч нового тренера Драконів у самостійній кар’єрі – і він одразу ж приніс трофей 41-річному наставнику. Порту завоював Суперкубок в 24-й раз і лідирує за цим показником з величезним відривом – у Спортинга та Бенфіки за 9 аналогічних трофеїв.

• Суперкубок Португалії

Спортинг – Порту – 3:4 ОТ (3:1, 0:2, 0:1)

Голи: Інасіу, 6, Гонсалвеш, 9, Кенда, 24 – Галено, 28, 66, Гонсалес, 64, Гайме, 101