Дрони Mini-Taurus оснащені сучасними системами, що роблять їх практично невразливими для російських систем радіоелектронної боротьби і GPS-перешкод.
За словами джерел, уже з грудня Німеччина почне постачати кілька сотень таких дронів. Зараз кілька зразків тестують на сході України в реальних бойових умовах.
Дрони Mini-Taurus здатні аналізувати місцевість і визначати місце розташування навіть за складних погодних умов або зруйнованої інфраструктури. Це дає змогу БпЛА продовжувати місію навіть у разі втрати радіосигналу, що значно збільшує точність ураження.
Mini-Taurus має дальність польоту вчетверо більшу, ніж у стандартних українських дронів-камікадзе. Водночас вони суттєво дешевші, аніж американські Switchblade та російські Зали і Лансети.
Україна зможе ефективно використовувати ці безпілотники проти ключових військових об’єктів Росії, таких як командні пункти і логістичні центри.
Нагадаємо, влітку чесько-українська компанія UAC запустила в місті Колін (Чехія) серійне виробництво розвідувальних безпілотників Leleka-LR і баражувальних боєприпасів Булава для Збройних сил України. Про це повідомляв чеський портал E15.
Зазначалося, що Булава може бути озброєна кумулятивним зарядом, що пробиває броню товщиною до 400 міліметрів, або осколково-розривним зарядом для руйнування траншей або командних пунктів. Уперше дрон був представлений на виставці Eurosatory 2024 у Парижі. За словами розробників, Булава злітає з катапульти та може перебувати в повітрі до 50 хвилин, розганяючись до 100 км/год.
Україна серійно випускає далекобійні ударні дрони, які використовуються для ударів по стратегічних об’єктах Росії на відстані понад 1000 км. Про це 29 червня в інтерв’ю АрміяInform розповів генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін. Він зауважив, що Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому українцям довелося стати більш нелінійними та інноваційними.
Інформує real-vin.