Настінні кондиціонери: функціональна та естетична техніка за доступною ціною

Внутрішні блоки спліт-систем кондиціонування можуть встановлюватись різними способами – кріпитись до стіни чи до стелі, розташовуватись у верхній чи нижній частині приміщення, ховатись у просторі за підвісною стелею чи просто стояти на підлозі. Але найбільш поширений та популярний різновид – настінні кондиціонери https://air-conditioner.ua/uk/nastennye-kondicionery/, які можна побачити в квартирах, офісах, магазинах, кафе, медичних і навчальних закладах.

Переваги кондиціонерів настінного типу

Понад 90% кондиціонерів, що встановлюються в житлових приміщеннях і на комерційних об’єктах невеликої площі – це настінні спліт-системи:

  • такі кондиціонери випускають усі виробники, тому асортимент моделей дуже широкий, різноманітний, є можливість вибору;
  • настінні кондиціонери коштують дешевше спліт-систем з іншими способами монтажу;
  • встановити їх можна швидко (монтажні роботи в середньому тривають біля 2 годин) та недорого;
  • обслуговування теж досить просте;
  • саме у таких кондиціонерах доступно найбільше сучасних функцій, вони комплектуються різними фільтрами для багатоступінчастого очищення повітря, чимало моделей підтримує управління через Wi-Fi;
  • є цікаві дизайнерські моделі з оригінальною формою корпусу, крім класичного білого доступні чорний, сріблястий, золотистий, синій, червоний кольори. Такий кондиціонер може стати прикрасою сучасного інтер’єру;
  • це найбільш універсальні моделі, вони не вимагають наявності підвісної стелі, системи повітроводів, можуть встановлюватись в різних місцях.

В асортименті компанії «Air-conditioner.ua» є настінні кондиціонери для приміщень площею від 10-20 до 100 м2, але найчастіше їх обирають для об’єктів площею до 50-55 м2.

Правила встановлення настінних кондиціонерів

Настінні кондиціонери можна встановлювати у приміщеннях з фінішним оздобленням, траса при цьому прокладається поверх стіни та закривається декоративним коробом. Внутрішній блок кріпиться до стіни у верхній частині, але не впритул до стелі, а на відстані 10-15 см. Якщо він монтується в кутку, відстань від бокової поверхні блоку до суміжної стіни повинна бути не менше 20 см. Стандартні місця встановлення внутрішнього блоку – на стіні, перпендикулярній фасадній, ближче до вікна, над дверним прорізом або в простінку між вікнами. При виборі місяця встановлення насамперед враховують зручність для користувачів.

Новини України