JPMorgan: прибутковість майнінгу першої криптовалюти падає третій місяць поспіль

JPMorgan: прибутковість майнінгу першої криптовалюти падає третій місяць поспіль

  • Аналітики підрахували, що щоденний дохід від видобутку біткоїна досяг рекордно низьких значень.
  • Третій місяць поспіль показник знижується, зазначають у JPMorgan.
  • У вересні майнінгові компанії заробляли в середньому $42 100 на 1 EH/s.

Експерти фінансового конгломерату JPMorgan дійшли висновку, що щоденний дохід від майнінгу біткоїна, як і валовий прибуток, демонструє рекордно низькі значення третій місяць поспіль. Про це пише CoinDesk з посиланням на звіт аналітиків.

Представники компанії зазначили, що середній хешрейт біткоїна зріс на 2%, як порівняти із серпнем 2024 року. Показник досяг позначки в 643 EH/s, за даними JPMorgan.

Зростання також показав курс першої криптовалюти, зазначили експерти. Однак це не дало змоги компаніям з видобутку біткоїна збільшити доходи в цьому сегменті, підкреслили вони.

У вересні 2024 року майнери щодня в середньому отримували $42 100 за 1 EH/s. Це на 6% менше, ніж у серпні. Зазначимо, що в той період компанії зі згаданого сегмента в середньому заробляли по $43 600 за кожен екзахеш на секунду у вигляді добових винагород за блок.

При цьому комісійні за транзакції аналітики компанії назвали «стриманими». Вони не перевищували 5% від нагороди за кожен видобутий блок.

Попри падіння доходів від майнінгу першої криптовалюти, сумарна ринкова вартість компаній з видобутку біткоїна продемонструвала зростання. Загальна оцінка 14 публічних американських фірм із цієї сфери збільшилася на 4% і перевищила $21 млрд, заявили в JPMorgan.

У червні 2024 року експерти конгломерату зазначали, що вартість цих компаній уперше сягнула рівня в $22,8 млрд. Таким чином цей показник також скоротився, як порівняти з літнім рекордом.

Що стосується річної волатильності першої криптовалюти, то вона у вересні становила 44%, що менше за 62%, зафіксовані в серпні 2024 року, йдеться у звіті.

Нагадаємо, ми писали, що експерти проаналізували загрозу майнінгу для енергетики України.

Новини України