Інтер Маямі з Кривцовим у результативному матчі обіграв на виїзді Коламбус Крю

Сергей Кривцов, Серхио Бускетс и Жорди Альба, Getty Images

Відбувся матч 32-го туру Східної Конференції ліги МЛС – Інтер Маямі на виїзді з рахунком 3:2 переграв Коламбус Крю.

Інтер Маямі провів ударну кінцівку першого тайму – на 45-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок, а п’ятій компенсованій хвилині до тайму аргентинець його подвоїв.

Варто було командам відновити гру після перерви як господарі відіграли один м’яч зусиллями Дієго Россі, але на 48-й хвилині команда Херардо Мартіно знову відзначилася – гол в активі Луїса Суареса.

Далі на полі була справжня драма – Кучо реалізував пенальті та скоротив відставання до мінімуму, але фактично відразу Коламбус Крю залишився у меншості – другу жовту отримав Руді Камачо. Навіть у нерівних складах господарі отримали шанс урятувати гру, заробивши ще один пенальті. До точки знову підійшов колумбієць Кучо і не зумів переграти з неї Дрейка Каллендера.

Як результат, драматична перемога Інтера Маямі, в якій взяв участь і український захисник Сергій Кривцов, який вийшов на заміну на 76-й хвилині гри.

Інтер Маямі, маючи 68 очок, впевнено лідирує у Східній Конференції – Коламбус Крю є його найближчим переслідувачем, відстаючи на 11 пунктів.

Свій наступний двобій підопічні Херардо Мартіно проведуть 5 жовтня на виїзді проти Торонто.