Харківські синхроністки стали чемпіонками у Суперфіналі Кубка світу

У технічній програмі сестри Алексіїви здобули перше для себе "золото" у цьому році.

Харків’янки Марина і Владислава Алексіїви перемогли в змаганнях технічних дуетів у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання.

Змагання тривали з 5 липня у Будапешті. За підсумками двох етапів спортсменки зуміли вийти до Суперфіналу, де за свій виступ в технічній програмі отримали від суддів 260.2700 бали та посіли перше місце.

Друге місце посли китаянки, а «бронзу» здобув дует з Ізраїлю.

Марина і Владислава Алексіїви будуть боротися за медалі Олімпіади-2024 у Парижі. Олімпійські змагання з артистичного плавання відбудуться з 5 по 10 серпня.

Як писав UA-NEWS.in.ua, харківські спортсменки вибороли срібло Кубка світу з синхронного плавання.  Сестри Алексіїви повернулись на подіум Кубка після тривалої перерви.

Автор: Марія Мирошниченко