Ділова англійська мова: з чого почати вивчення

Ділова англійська мова: з чого почати вивчення

З чого почати вивчення ділової англійської мови і як її вчити продуктивно: поради для новачків

Ділова англійська мова: з чого почати вивчення

Вивчення іноземної мови потребує комплексного підходу: потрібно рухатися від простого до складного, застосовувати отримані знання на практиці, займатися регулярно та різноманітно. Такий самий підхід стосується вивчення ділової англійської мови. Навіть якщо іноземна здебільшого потрібна вам для роботи, пропрацьовувати потрібно різні навички та аспекти мови. Допомагають з цим спеціалізовані курси та самостійна практика.

На курсах ви зможете комплексно розглянути різні теми, граматику, термінологію та фрази для вивчення ділової англійської мови, прокачаєте аудіювання, говоріння тощо.

Самостійно ж можна закріпити та розширити отримані знання, використати їх на практиці. Нижче розглянемо, як новачку розпочати свій шлях у вивченні Business English: як займатися на курсах та що додати в свій план навчання.

Ділова англійська мова: з чого почати вивчення

Велика різноманітність тематичних онлайн ресурсів дає змогу навіть новачку регулярно та різноманітно практикувати Business English на курсах та самостійно

Ділова англійська мова: поради для новачків

Кожен студент унікальний, тому немає універсальної формули «успіху», яка допоможе швидко вивчити Business English. Ділимося базовими порадами, які стануть у пригоді новачку. Перед початком навчання бажано:

  • визначити цілі та дедлайни. Це допоможе підібрати оптимальні курси, навантаження та розклад занять;
  • спланувати розклад. Це стосується як занять на курсах, так і самостійної практики. Визначте, скільки годин на тиждень ви можете виділити на вивчення бізнес-англійської;
  • підібрати методику навчання. Ніхто крім вас не знає краще, які види вправ і форми навчання для вас найефективніші та найкомфортніші;
  • підготувати ресурси для самостійної практики. Це можуть бути тематичні подкасти, шоу, новинні та профільні англомовні ресурси, журнали тощо. Підпишіться на соціальні мережі чи новинні розсилки цікавих вам фахівців, компаній та спільнот, щоб одразу з вивченням ділової англійської, розвивати і свої професійні знання. Навіть 15-20 хвилин практики на день допоможе прокачати знання та швидше досягти бажаного рівня.

Як ми зазначили вище, вивчати ділову англійську потрібно комплексно. Важливо вивчати не лише бізнес термінологію та правила ділової комунікації, а й інші аспекти мови, наприклад:

  • основи граматики та лексики;
  • правила усної і письмової комунікації;
  • вміння проводити зустрічі, презентації та переговори;
  • культурні аспекти бізнес-спілкування;
  • профільну термінологію тощо.

Це лише загальний план. Важливо враховувати свої індивідуальні потреби, здібності, навантаження та особливості професії.

Головне – активно використовуйте отриману інформацію на роботі, на курсах, у навчанні та саморозвитку, беріть участь у розмовних заходах, залучайте колег чи близьких до практики. Займайтесь різноманітно та цікаво!

Новини України