Плінко — це популярна краш-гра, представлена у численних різновидах від топових провайдерів. Вперше про неї заговорили ще наприкінці минулого століття. Саме тоді вона транслювалась у форматі телевізійного шоу й щотижня збирала біля екранів сотні глядачів. Відома сьогодні гра Плінко зберегла від оригінального шоу лише загальну концепцію, а геймплей, діапазон ставок та можливі виплати змінились.
Попри певні зміни, Plinko привертає увагу своєю варіативністю. Це помітно на прикладі одразу кількох параметрів: доступні ставки, рівень ризику, діапазон множників, максимальний виграш та кількість ліній. Більше про особливості цієї популярної гри розповім далі в матеріалі.
Особливості гри Плінко
Гра в Плінко передбачає інтуїтивно-зрозумілий геймплей та інтерфейс. Розібратись з ним буде легко усім користувачам, незалежно від попереднього досвіду. Діє такий алгоритм гри:
- Оберіть варіацію Plinko та запустіть її в одному з режимів.
- Відкоригуйте значення ставки або встановіть її мінімальне/максимальне значення.
- Оберіть потрібну кількість ліній та встановіть рівень ризику.
- Запустіть раунд й дочекайтесь, коли лунка впаде в одну з кульок.
- Заберіть отриманий виграш або продовжуйте грати.
Одна з особливостей гри полягає у варіативності. Насамперед це можливий діапазон ліній. Їх кількість встановлюється самостійно: мінімум 8, максимум 16. Відрізняється й рівень ризику. Він представлений у трьох варіаціях:
- Низький. На лінії представлено до 10 лунок, а діапазон множників встановлено на рівні від х0.5 до х5.6.
- Середній. Кількість лунок залишається незмінною, але в кілька разів підвищується значення множників. Вони реалізовані на рівні від х0.4 до х13.
- Високий. Збільшується кількість лунок й в кілька разів підвищується значення множників. Їх діапазон від х0.2 до х29.
Гра підтримує авто режим. Завдяки цьому можливо запускати одразу кілька раундів та спостерігати за отриманими результатами. Обираючи Плінко, ще однією вагомою особливістю є широкий діапазон множників. Відповідно, виграш може доходити до х1000 від ставки.
Плюси та мінуси Плінко
Попри значну популярність серед користувачів, Plinko має не лише переваги. Користувачі у відгуках відзначають й недоліки. Розглянемо сильні та слабкі сторони гри детальніше й розпочнемо з вагомих переваг:
- Широкий діапазон ставок. Розпочати гру на реальні кошти можливо навіть з мінімальними вкладеннями. Підходить Плінко й для хайролерів, які віддають перевагу грі по-крупному.
- Високий рівень віддачі. Якщо взяти за основу варіацію від BGaming, рівень RTP становить 99%. В інших варіаціях гри від популярних розробників діє не менш високий рівень віддачі.
- Самостійне регулювання рівнів ризику. Цей параметр представлений одразу в трьох конфігураціях. Перемкнути його можливо до початку раунду необмежену кількість разів.
Більшість недоліків гри пов’язані з тим, що користувачам не завжди вдається отримати виграш. Мінусом, на думку деяких гравців, є й абсолютна непередбачуваність результатів. У відгуках інколи зустрічається незадоволення тим, що не усі варіації Plinko підтримують формат лайв-гри.
Причини популярності гри Плінко
Якщо порівнювати Плінко з іншими краш-іграми, відмінності будуть очевидні. Тут менша непередбачуваність результатів й більший акцент створено на аркадних елементах. Попри це, гра популярна як серед прихильників цього жанру, так і серед хайролерів. Розглянемо основні причини популярності детальніше:
- Простота правил. Грати в Плінко з легкістю вдасться й новачкам без попереднього досвіду. Для цієї гри не завжди потрібні складні стратегії, інколи підходить й інтуїтивний режим ставок.
- Варіативність. Гра стала популярною одразу після релізу у 2019 році через варіативність конфігурацій. Залежно від встановленого бюджету, можливо обрати кількість ліній та рівень ризику.
- Доступність. Гра Плінко швидко отримала схвальні відгуки серед користувачів й через її доступність. Можливо запустити краш-гру з мобільного телефона або у десктопній варіації. Доступність проявляється й у широкому діапазоні ставок.
Популярність Plinko підтверджують й численні провайдери. Можна запустити не лише класичну варіацію від BGaming, але і її оригінальні різновиди. Наприклад, від розробників Spribe, MyStake, Smartsoft Gaming. Вони відрізняються не лише візуально, але й інтерфейсом, RTP, діапазоном ставок, максимально можливими виграшами.
Обрати Плінко варто не лише через варіативність конфігурацій. Це чудовий приклад класичної краш-гри, доповненої аркадними елементами. Результати кожного раунду залишаються непередбачуваними, але є можливість оптимізувати бюджет для ставок. При цьому правила відповідальної гри мають залишатись в пріоритеті.
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
Матеріал пропонується з ознайомчою метою особам, які досягли 21 року і не є рекламою азартних ігор. Також підкреслюємо, що азартні ігри є розвагою і участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі.
Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.