- Лідерами за сумою отриманого фінансування стали проєкти Delta, The Open Network і PiP World.
- Увагу фондів було зосереджено на секторі блокчейн-сервісів і розробці інфраструктури.
- Сім проєктів не розкрили суму інвестицій.
У період із 5 до 12 жовтня 2024 року 24 проєкти залучили інвестиції на загальну суму в $118,35 млн. Найбільшого припливу капіталу набули проєкт Delta Network, блокчейн The Open Network (TON) і GameFi-компанія PiP World.
Інфографіка Incrypted.
Зокрема, за тиждень фінансування отримали такі проєкти:
- $11 млн — Delta Network. Мережа автономних середовищ виконання, пов’язаних між собою стійким до цензури децентралізованим базовим рівнем, залучила інвестиції. Під час нерозкритого раунду фінансування проєкт отримав кошти від 23 венчурних фондів і бізнес-ангелів. Лідерами за обсягом інвестицій стали компанії Variant і DBA. Капітал також надали фірми Delphi Ventures, Robot Ventures, Maven 11 Capital, Castle Island Ventures та інші гравці.
- $10 млн — The Open Network (TON). Команда блокчейну відзвітувала про отримання коштів за підсумками стратегічного раунду. Фінансування забезпечила криптовалютна біржа Gate.io. За заявою розробників, ці вкладення дадуть змогу надати підтримку проєктам на базі месенджера Telegram.
- $10 млн — PiP World. Ігровий та освітній стартап зафіксував фінансові вливання. Єдиним інвестором посівного раунду стала компанія Exinity. Кошти підуть на реалізацію продукту, який розробники описують як «Duolingo для криптоактивів».
- $9 млн — Dragonz Labs. Компанія з GameFi-сегмента завершила нерозкритий раунд, зумівши залучити кошти від венчурного фонду Syndicate Capital Group. Капітал спрямують на розвиток екосистеми проєкту Dragonz Land.
- $9 млн — Bitlayer. Біткоїн-мережа другого рівня отримала інвестиції в рамках раунду серії А. Кошти надали такі компанії, як Polychain Capital, Franklin Templeton Investments, Selini Capital, SCB Limited і G-20 Advisors AG. За наявною інформацією, оцінка кампанії досягла $300 млн.
- $9 млн — Infinitar. Ігровий Web3-проєкт заявив про залучення капіталу. Раунд серії А очолили фонди Lam Group і AccelByte за участю AC Capital, Dex Ventures і Mason Labs. За словами розробників, кошти посприяють просуванню продуктів компанії на ринку.
- $8,5 млн — OpenGradient. Децентралізована мережа отримала фінансові вливання за підсумками посівного раунду. Участь взяли 26 компаній і бізнес-ангелів, серед яких значаться a16z CSX, SV Angel, Coinbase Ventures, SALT Fund, Symbolic Capital, Foresight Ventures та інші гравці ринку.
- $8 млн — Yala Finance. Розробники кредитного протоколу оголосили про закриття посівного раунду. Лідерами за обсягом фінансування стали венчурні фонди Polychain Capital і Ethereal Ventures. Кошти також надали Galaxy Digital, Amber Group, HashKey Capital, ABCDE і низка інших інвесторів.
- $7 млн — Kiva Ai. Передпосівний раунд дозволив залучити капітал компанії з надання даних для ШІ-проєктів. На цьому етапі ключовим інвестором виступила фірма CoinFund за участю HashKey Capital, NGC Ventures, Big Brain Holdings, Foresight Ventures, BreederDAO і ще чотирьох венчурних фондів. Розробники не стали уточнювати, на що спрямують кошти.
- $6 млн — MeWe. Децентралізована соціальна мережа відзвітувала про отримання капіталу в рамках раунду серії B. Кошти надала компанія McCourt Global. Вони дадуть змогу MeWe продовжити інтеграцію ШІ-сервісів у соцмережу, а також профінансувати розробку нових функцій.
- $6 млн — Apex Fusion. Команда мультичейн-мережі першого рівня повідомила про отримання фінансування. Розробники зазначили, що посівний раунд очолив фонд TRGC. При цьому оцінка компанії досягла $180 млн, за їхніми словами.
- $4,6 млн — Kriptown. Цифрова платформа зі збору коштів для стартапів закрила раунд серії А. Капітал надійшов від венчурних компаній Bpifrance, BNP Paribas Securities Services і Centilux Family Office. Інвестиції спрямують на розробку біржі для малого та середнього бізнесу, підкреслили в Kriptown.
- $3 млн — Semantic Layer. Розробник інфраструктури для dApps залучив кошти в рамках посівного раунду. Його очолила компанія Figment Capital, а серед інших інвесторів вказані Fenbushi Capital, Robot Ventures, Hack VC, Bankless Ventures, Anagram Crypto і Perridon Ventures.
- $3 млн — APRO. Децентралізований блокчейн, що є частиною екосистеми біткоїна, повідомив про отримання інвестицій. Лідером посівного раунду стали фонди Polychain Capital, Franklin Templeton Investments і ABCDE. Крім цього, фінансові вливання забезпечили компанії CMS Holdings, Comma3 Ventures, UTXO Management, Presto Labs і Oak Grove Ventures. Отриманий капітал дасть змогу розробникам продовжити роботу над поточними продуктами.
- $2 млн — PPKING. Команда DeFi-проєкту залучила кошти за підсумком посівного раунду. Лідером за фінансовими вливаннями став венчурний фонд Crypto Labs за участю Faculty Group, Seed Club Ventures і двох ангелів.
- $1,75 млн — Trendies. Передпосівний раунд забезпечив інвестиції команді launchpad-платформи на базі блокчейну Base. Лідером на цьому етапі стала компанія Archetype. Участь також взяв венчурний фонд Base Ecosystem Fund і значна кількість бізнес-ангелів. Представники проєкту не стали уточнювати, на які цілі піде зібраний капітал.
- $1,5 млн — Botanika. Розробники децентралізованої мережі зберігання даних відзвітували про залучення коштів. Команда не стала уточнювати подробиці раунду і також не розкрила інформацію про бізнес-ангелів, які надали капітал. Єдине, чим поділилися розробники — кількість інвесторів досягла 30 осіб.
Ще низка проєктів залучили фінансування, але не розкрили суму інвестицій.
Торгова криптоплатформа Tradias заявила про отримання інвестицій під час раунду серії А. Компанія, що є дочірньою фірмою німецького банку Bankhaus Scheich, не надала дані про джерело фінансування.
Ще один торговий криптосервіс — TSFC — також повідомив про залучення коштів. Інвестиції надійшли від венчурної компанії Castrum Capital під час неназваного раунду. За заявою розробників, отриманий капітал дасть їм змогу продовжити роботу над «впровадженням інновацій у делеговане інвестування».
Команда децентралізованої біржі (DEX) Bison Swap закрила раунд серії А, який очолив фонд Alves Ventures за участю Dekrypt Capital. Кошти дадуть можливість розширити екосистему проєкту й оптимізувати користувацький досвід, заявили представники платформи.
Компанія UXLINK оголосила про інвестування в платформу Airdrop2049 під час стратегічного раунду. Сторони стверджують, що цей крок дасть змогу проєкту продовжити роботу над своїми продуктами.
Організація Sui Foundation вклала кошти в криптомаркет Scallop. Нерозкритий обсяг інвестицій надійшов у рамках стратегічного раунду. Розробники заявили, що зібраний капітал дасть можливість і далі пропонувати інновації в DeFi-сегменті.
Платформа PinGo, яка займається розв’язанням проблеми фрагментованих і невикористовуваних ресурсів, оголосила про завершення посівного раунду. Інвестиції надали такі венчурні фонди, як T Fund, CGV FOF, K24 Fund, Catcher VC і Landscape Capital.
Проєкт NameFi, що дає змогу токенізувати доменні імена, також заявив про залучення коштів. Фінансування у вигляді гранту надала організація Starknet Foundation. За словами розробників, інвестиції дадуть змогу продовжити розробку концепції під назвою Decentralized Group Identity (DeGID).
Топ-5 фондів за кількістю інвестицій у період з 5 по 12 жовтня 2024 року, згідно з даними CryptoRank:
Інфографіка Incrypted.
За тиждень фінансування залучили проєкти з таких сегментів: блокчейн-сервіси, блокчейн-інфраструктура, DeFi, GameFi, CeFi та інші.
Інфографіка Incrypted.
Раніше ми повідомляли, що сім проєктів залучили близько $8 млн коштів з початку жовтня 2024 року.
Слідкуйте за матеріалами на Incrypted, щоб бути в курсі нових інвестицій у розвиток цифрового світу.