- Лідерами за сумою отриманого фінансування стали проєкти The Z Label та Vlayer.
- Увага фондів була зосереджена на секторах розробки блокчейн- сервісів та інфраструктури.
- Десять проєктів не розкрили суму інвестицій.
У період з 2 по 9 листопада 2024 року 24 проєкти залучили інвестиції на загальну суму $56,8 млн.
Інфографіка Incrypted.
Зокрема, за тиждень фінансування отримали:
- $11,4 млн — The Z Label. Венчурна група, яка займається наданням послуг і створенням рішень для покоління GenZ, залучила кошти від Beyond Ventures. Нове фінансування використовуватимуть як для розробки продуктів усередині компанії, так і інтеграції нових технологій, зокрема блокчейну і ШІ, у свої рішення.
- $10 млн — Vlayer. Стартап, що розробляє мову програмування смартконтрактів Solidity 2.0, залучив кошти від a16z, Credo Ventures і BlockTower Capital та приватних інвесторів. Команда планує запустити тестову мережу, мейннет та токен не раніше 2025 року.
- $8,3 млн — Cytonic. L1-блокчейн, що «розроблений для того, щоб бути відкритим для всіх технологій, які використовуються в Web3», закрив посівний раунд фінансування, який спільно очолили Lemniscap і Lattice за участю IOBC, Nomura, Lyrik, Public Works та приватних інвесторів.
- $7,5 млн — Pond. Проєкт, що створює «децентралізований ШІ-рівень для криптовалют», залучив капітал в рамках посівного раунду фінансування, який очолив Archetype за участю понад 30 відомих бізнес-ангелів. Нове фінансування дасть змогу Pond прискорити дослідження ШІ-моделей, впровадження нових продуктів, масштабування операцій і вихід на ринок застосунків для ШІ-агентів у Web3.
- $5 млн — A-WORLD. Ігровий Web3-стартап завершив раунд фінансування серії А, який спільно очолили IBGTG Capital, Sketch Venture за участю Soave Swap, AU21 Capital, Skyview Capital.
- $5 млн — Swisstronik. L1-блокчейн на базі Cosmos SDK залучив капітал в рамках приватного продажу токенів фонду Syndicate Capital.
- $2 млн — GameBeast. Ігрова Web3-платформа залучила інвестиції в рамках посівного раунду фінансування. Новий капітал стартапу надали Tido Capital, T-Fund, K300 Ventures, AZA Ventures, Asva Capital, BuzzBridge Capital та інші.
- $1,5 млн — Usual. Протокол токенізації отримав новий капітал від Breed VC, Echo та Comfy capital.
- $1,5 млн — Rekt Brands. NFT-стартап залучив інвестиції від приватних інвесторів та власної спільноти.
- $1,29 млн — fija Finance. Проєкт, що пропонує компаніям програмне забезпечення, за допомогою якого вони можуть інвестувати криптоактиви своїх клієнтів і отримувати дохід, залучив капітал в рамках посівного раунду фінансування. Інвесторами стали: Tenity, CV VC, Heliad AG, Keyrock і бізнес-ангели.
- $1 млн — Multiledgers. Блокчейн-платформа, що відстежує та управляє «екологічними активами компаній з агробізнесу», отримав новий капітал від Braskem і Indicator Capital.
- $1 млн — SkyX. Проєкт, що використовує децентралізовані мережі фізичної інфраструктури для створення рішення для прогнозування погоди на основі ШІ, оголосив про завершення раунду фінансування. Інвесторами стали: EV3, EOT Ventures і Waterdrip Capital та інші.
- $1 млн — Jugemu.ai. Стартап, який працює в мережі TON і випустив мінізастосунок в Telegram «для демократизації доступу до генеративного штучного інтелекту», отримав новий капітал. Деталі раунду фінансування не розкриваються.
- $345 000 — Betski. Ігрова платформа, що використовує технологію токенізації, отримала фінансування, інвестори не розкриваються.
Ще низка проєктів залучили фінансування, проте не повідомили про суму інвестицій.
Стартап Phi, що займається створенням децентралізованої системи ончейн-ідентифікації, закрив стратегічний раунд фінансування, який очолив Neoclassic Capital за участю Decima Fund, Cyber, PAKA Fund, Incubate Fund та приватних інвесторів.
Проєкт ZKcandy вклав кошти в стартап для масштабування L2-рішень — Kroma.
Підрозділ криптобіржі BingX — BingX Labs — зробив інвестиції в AgentLayer — проєкт, спрямований на створення децентралізованої мережі для автономних ШІ-агентів. Відомо, що на платформі використовуватимуть токен AGENT.
Протокол ліквідного рестейкінгу на базі Solana — Fragmentic — залучив новий капітал від приватних інвесторів, серед яких засновник Solana Анатолій Яковенко.
Фонд Greenfield Capital зробив стратегічні інвестиції в децентралізовану біржу CoW Protocol.
Компанія KIP Protocol вклала кошти в платформу HackQuest для навчання розробників у Web3-секторі.
Стартап The Open Platform (TOP) інвестував кошти у «тапалку» Blum, у майбутньому проєкт планує стати повноцінною гібридною криптобіржею в Telegram.
Мінізастосунок в Telegram для покупок у Web3-секторі — Bion — залучив капітал від TON Ventures. Команда планує використати новий капітал для розширення команди та покращення власних технологій.
DePIN-стартап PinGo, що розвивається в мережі TON, отримав інвестиції від ALL IN CLUB, LongBow Capital та інших.
Стартап Future Primitive, що запустив платформу Perma для підтвердження автентичності фото за допомогою блокчейну, отримав інвестиції від Crypto Startup School.
Топ-5 фондів за кількістю інвестицій в період з 2 по 9 листопада, згідно з даними CryptoRank:
Інфографіка Incrypted.
За тиждень фінансування залучили проєкти таких сегментів: Web3, блокчейн-сервіси, блокчейн-інфраструктура, GameFi, DeFi, NFT та інші.
Інфографіка Incrypted.
Слідкуйте за матеріалами на Incrypted, щоб бути в курсі нових інвестицій в розвиток цифрового світу.